.

.

AILIMY Гигант Гумени Еднорог Базен Плови со Сјај во Внатрешноста, Забава Плажа Floaties, Плива Партија Играчки, Лето Базен Сплав Безделник за Возрасни & Деца

AILIMY Гигант Гумени Еднорог Базен Плови со Сјај во Внатрешноста, Забава Плажа Floaties, Плива Партија Играчки,

DEN 2316.00

Пристапност
Во достапна форма

【Големина】Приближното Надуени Големина е 48' x 32' x 28' , се Препорачува за деца и возрасни над 6 години. 【ЗАБАВНО и КУЛ】ДОДАДЕТЕ малку ВОЗБУДА во ВАШИОТ БАЗЕН ПАРТИЈА : светкавиот еднорог внатрешна цевка плови ќе заличи на базен и на плажа активности со многу насмевки. 【Материјал : 】 Што е направен со врвен квалитет трајни и еко-пријателски ПВЦ материјал кој е подебел и повеќе отпорни на абење отколку повеќето конкуренти' материјал.Тоа само е потребно 3-5 минути за да се надува, лесно да се надува и исклучување. 【2019 Модни Дизајни : 】може да се преземе еднорог плови низ базен и ги направи сè повеќе и повеќе пријатно, забава за деца и одмор и за возрасните за да се вози и дневна, голема за топол летен ден.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања во врска со нашиот базен лебди и услуга.

Главните карактеристики

Избор на клиент