.

.

Амазон Основите Инфраред Кварц Кула Грејач, Сива Дрво Жито Заврши, 1500W

Амазон Основите Инфраред Кварц Кула Грејач, Сива Дрво Жито Заврши, 1500W

DEN 2639.76

Пристапност
Во достапна форма

1500 вати инфраред кварц кула-стил простор грејач со кул-допир сива дрво жито домување.Загрева мали простори; идеален за спални соби, кабини, канцеларии, и повеќе.Висока/ниска топлина опциите за подесување, фан-only mode, и осцилација функција.Тајмерот може да се постави до 9 часа.Заштеда на енергија еко режим и режим на спиење; температурата сензор.Прегреат заштита за безбедност.Стил : Кула Грејач | Боја : Сива.

Главните карактеристики

Избор на клиент