.

.

Lisianthus Мажи & Жени Fedora Шапка - Појас Тока Широк Обод Панама Шапка

Lisianthus Мажи & Жени Fedora Шапка - Појас Тока Широк Обод Панама Шапка

DEN 399.60

Пристапност
Во достапна форма

Полиестер,Памук.Увезени.Се повлече На затворање.Материјал : 65% памук; 35% полиестер.Со прилагодливи рака внатре; Шапка Обемот : М : 56-58cm/22"-22.8",L : 59-60cm/23.2"-23.6" ; Гребенот Ширина : 7cm/2.75"; Висина : 11cm/4.3".Дише, лесен и удобен за сите-ден се носат.Класичен дизајн со појас тока декорација ќе го направи така што мода.Совршен за lounging на плажа, клубска, или едноставно повик за секојдневна облека; Прави голем дар за кои модерен на тренд пријатели на твое.

Главните карактеристики

Избор на клиент