.

.

FURTALK Fedora Капи за Жени Мажи Широк Обод Чувствува Fedora Шапка Женска Волна Појас Тока Fedora Шапка

FURTALK Fedora Капи за Жени Мажи Широк Обод Чувствува Fedora Шапка Женска Волна Појас Тока Fedora Шапка

DEN 407.76

Пристапност
Во достапна форма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 35% волна.Увезени.Кука и Јамка затворање.Квалитет на материјалот : Fedora шапка е изработен од 65% полиестер и 35% волна; материјалот е мазна и не премногу дебела; обемот на Главата е 22-22.4 инчи/56-57cm (големина M), 22.8-23.2 инчи/58-59cm(големина L); Гребенот ширина е 2.7 инчи/ 7cm, шапка висина е 5.1 инчи/13cm;.Три појас стилови за да изберете : Ние нудиме на три различни декоративни ленти за појавување на fedora шапка, можете да изберете широк појас, тенок појас или webbing како декорација за да одговара на било кој од вашата облека; Fedora капи може да се носи во било кое време на годината;.Прилики : на Жените и мажите на модниот капи се погодни за сите активности, да се патува, оди на работа, се случува надвор, и сите дневни активности може да се носи; Гроздобер стил дека и мажите и жените сакаат,на fedora панама шапка прави вашата облека модерен;.Разноврсна : внатрешниот Велкро Рака, може да се прилагоди на големината на вашите потреби, голема глава или густа коса пријателски; внатре sweatband задржи пот надвор вашето лице, широк обод ви овозможува да го носат на сончеви денови;.Многу бои : имаме многу бои да се избере, кој е удобен за вашата дневна облека; класичен дизајн никогаш нема да биде надвор од тој датум; гроздобер fedora капа за жените и мажите е најдобар избор за подарок за вашето семејство и пријатели.Боја : Црна Широк | Големина : Медиум Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.

Главните карактеристики

Избор на клиент