.

.

Табела нога Хардвер Мебел Троседот Кабинет Нозе Чист Бакар ТВ Кабинет Нозе Нога Заградата Чист Бакар Бања Кабинет Поддршка на Нозе Прилагодливи Кабинет Нозе

Табела нога Хардвер Мебел Троседот Кабинет Нозе Чист Бакар ТВ Кабинет Нозе Нога Заградата Чист Бакар Бања Кабинет

DEN 6858.72

Пристапност
Во достапна форма

Направени од високо-квалитет чист бакар, тоа е погоден за сите видови на тешки мебел.На површината се високи-температура прскање процес, прекрасен изглед, не е лесно да ' рѓа, лесно да се чисти и влага-доказ.Конусна дизајн, силна товарот капацитет, може да се обезбеди стабилноста на поддршка.Единствена модерен стил на дизајн може да биде погодна за разни дома стилови, дозволувајќи им на вашите мебел да се употребуваат.Гумени нозе може да се заштити подот од гребнатини, молчат и се носат-отпорни, реновирање на стариот мебел или се преселат софи или столици.Поле на примена : сите видови на мебел нога софи, dressers, гардероби, ТВ кабинети, кафе маси, кревети, ноќни маси, полици за книги, итн.функција На површината е широк и дебели, употребата е поцврста, и има современ естетски дизајн Користење на чист бакар материјал, подебел материјал, стабилна поддршка, посилни користите и современ заострените дизајн Голема поддршка на сила, стабилна и безбедна, долгорочна употреба На висина може да се прилагоди соодветно, на пример, прилагодување е 6mm да се реши проблемот на нерамна земјата Материјал : чист бакар Димензии : 101mm, 141mm, 161mm, 208mm, 306mm -поле на примена : во ЖИВО кабинет, троседот, облекување маса, кревет, гардероба, кафе на маса, кревет маса, итн.

Главните карактеристики

Избор на клиент