.

.

Balaclava Отворено Возење Мотоцикл Windproof, Сончање, dustproof маска, маска Покривки

Balaclava Отворено Возење Мотоцикл Windproof, Сончање, dustproof маска, маска Покривки

DEN 215.76

Пристапност
Во достапна форма

полиестер влакна.Еластична затворање.Мулти функционални Balaclava капа : целосна лицето маска има повеќе функции : анти-ултравиолетови, прашина, ветер, полен, шлем обвивка, комарец доказ, тетоважа маска, итн.Погоден за мажи и жени се возат велосипеди, мотоцикли, скијање, скијање, планинарење, риболов, брод, косење и други отворено спортски или работа.Висок квалитет на маска е направена од Lycra ткаенина, обезбедување на добра пропустливост на воздух, апсорпција на вода, влага апсорпција, пот, потење, издржливост и отпорност на триење.Боја на производ е разновидна и персонализирана.Добра еластичност : Ова Balaclava е погодна за мажите и жените.Дише и еластична, погоден за сите видови на активности на отворено, нема да се стимулира кожата, помагаат да се спречи топлината на косата.Balaclava ски маска : заштита на лицето, ушите и вратот од директна сончева светлина.Исклучително еластичен, издржлив - навремено слободно - лесни, преносливи, удобно, дише - брзо сушење.Дали знаете што е совршен дар е?Тоа може да ги исполни вашите драги потреби.Тоа изгледа кул кога ќе се стави на.Така, можеме да ги задоволат вашите потреби!Одличен подарок за татко, сопруг и пријател, една големина!Тие ќе бидат среќни да го користат за активности на отворено или само патнички маска, вратот и маска.Што ќе добиете?Гушкање, ви благодариме и ви благодариме.Сите овие се направи среќен живот!.Овој производ може да се користи во многу сцени, како што се возеше, скијање, риболов, патувања и планинарење Тоа може да се користи како мала шапка, headband, лигавче, headscarf, пиратски шапка, headband, шлем лагер, шамија, сонце, ветер или прашина нето, голема handkerchief или wristband.Големина : 43cm x 24.5 cm еластична се совпадне Со пакетот вклучува : 1* маска.Различни бои за да изберете од, не е секогаш еден ви се допаѓа.Ние се задоволството на клиентите, како критериум за да се обезбеди квалитетот на секој производ.Ве молиме да се чувствуваат слободни да го купите.Ако не сте задоволни, може да се врати или да се вратат во било кое време.

Главните карактеристики

Избор на клиент