.

.

Aniro Мото Скутер 150cc GY6 Мотор Обнова Комплет Цилиндар за Полнење Цилиндар на Главата Кинески Скутер 157QMJ глава

Aniro Мото Скутер 150cc GY6 Мотор Обнова Комплет Цилиндар за Полнење Цилиндар на Главата Кинески Скутер 157QMJ

DEN 1439.76

Пристапност
Во достапна форма

Ова е совршено полнење за обнова или можете да го надградите вашиот 125cc на 150cc.Одговара на 157 QMJ Мотори , 76mm Топ Моделот 2 1/2" Висок Раководител.Комплет доаѓа со Комплетна со Вентили веќе се собрани.Цилиндар за Полнење 57mm Понесе (акции 150cc) Клипот Комплет со Прстени, Зглобовите Pin, & Цира Клипови.Високо квалитетни резервни Делови,Ако производот е оштетен за време на породувањето, ве молиме контактирајте го нашиот Aniro Мото тим веднаш и ние ќе го замени тоа за вас бесплатно!.Ова е совршено полнење за обнова или можете да го надградите вашиот 125cc на 150cc.Кинески Скутер Делови на Моторот Обнова Комплет за GY6 150cc Кинески Скутери Одговара на 157 QMJ Мотори со EGR Главата, 76mm Топ Моделот 2 1/2" Високи Главата Вентили веќе собрани Цилиндар за Полнење 57mm Понесе (акции 150cc) Клипот Комплет со Прстени, Зглобовите Pin, & Цира Клипови Нова Доза & Издувните Studs, Ролери Тегови Мотор Заптивка Поставен како на Сликата Забелешка:Овој комплет е 76mm Топ Моделот Цилиндар & Главата, Ќе не Одговара на 80mm Топ Моделот.

Главните карактеристики

Избор на клиент