.

.

30 Парчиња Еленов Cupcake Toppers Дрвени Ирваси Торта Topper Божиќ Елени Торта Зема за Бебе Туш Свадба Лов Селски Роденден Услуги, 6 Стилови

30 Парчиња Еленов Cupcake Toppers Дрвени Ирваси Торта Topper Божиќ Елени Торта Зема за Бебе Туш Свадба Лов Селски

DEN 239.76

Пристапност
Во достапна форма

6 Стилови : овој пакет содржи 30 парчиња срна силуета cupcake toppers во 6 стилови, 5 парчиња по стил, доволни количини и стилови за вашата употреба; Можете да ја користите вашата имагинација да DIY свој торта.Убаво декорација на : еленов cupcake toppers придонесе да се направи вашата партија многу атрактивна; Тие се добри украси за бебе туш, woodland тема партија, свадба, роденден, лов тема партија, Божиќ партија и така натаму.Квалитет на материјалот : еленов cupcake toppers се изработени од дрвен материјал, безбедно и не-токсични, не е лесно да се пробие и може да се примени за долго време.Симпатична еленов дизајн : ова елени cupcake topper е инспириран од рогови на deers, полн со празнична атмосфера, помага да се направи Божиќ партии повеќе радосен; Покрај тоа, елени е симбол на мир во природата, носи добра смисла за повеќето партии.Разумна големина : секој Божиќ елени торта ги собереш е околу 8-10 см, може да се примени како cupcake декорација или декорација торта, па дури и може да додадете шарм на повеќето храна, како што се мезиња, колачи, десерти и така натаму; исто така Можете да DIY бои што сакате за тоа и се користи како ознака за web страница.Доволно количество : ќе добиете 30 парчиња торта toppers, кои вклучуваат 6 различни еленов форми.Широк uages : На еленов cupcake toppers може да се примени во многу наврати, на пример, може да се примени како свадба, роденден, кампување, Божиќ декорација.Cupcake зема, исто така, може да се примени како ознаки, сладолед декорација, итн.Спецификација : Материјал : wood Color : како што е прикажано во pictures Size : Стил 1 : 8 x 6 см/ 3.15 x 2.36 inch Style 2 : 8 x 4 см/ 3.15 x 1.57 inch Style 3 : 8 x 6 см/ 3.15 x 2.36 inch Style 4 : 8 x 5.5 cm/ 3.15 x 2.16 inch Style 5 : 8 x 6 см/ 3.15 x 2.36 inch Style 6 : 8 x 7 cm/ 3.15 2.75 x inch Package вклучуваат : 30 x Еленов cupcake toppers Note : Укажа предмети, ве молиме да ги задржи подалеку од деца.

Главните карактеристики

Material:
wood
Color:
as shown in pictures
Size:
Style 1:
8 x 6 cm/ 3.15 x 2.36 inch
Style 2:
8 x 4 cm/ 3.15 x 1.57 inch
Style 3:
8 x 6 cm/ 3.15 x 2.36 inch
Style 4:
8 x 5.5 cm/ 3.15 x 2.16 inch
Style 5:
8 x 6 cm/ 3.15 x 2.36 inch
Style 6:
8 x 7 cm/ 3.15 x 2.75 inch
Package include:
30 x Antler cupcake toppers :
Pointed items, please keep away from children. :
Избор на клиент