.

.

KUIDAMOS Чакал Почиста Главна со Четка за Чистење со Вода Промена Чистење Алатка за Риба Резервоарот за Чистење

KUIDAMOS Чакал Почиста Главна со Четка за Чистење со Вода Промена Чистење Алатка за Риба Резервоарот за Чистење

DEN 539.76

Пристапност
Во достапна форма

????【ЧИСТЕЊЕ ЧАКАЛ & НЕЧИСТОТИЈА】Миење чакал, св риба измет и други остатоци од страна на филтер мрежа кеса, потоа водата ќе продираат од чантата и протокот во резервоарот, исто така, може да се исцеди од водата преку штекер цевка. ????【СО ДОЛГА ЦЕВКА】Доаѓа со водата доводното црево и две продолжување цевки, па корисникот може да се прилагоди на висината според риба резервоарот големина или на нивото на водата. ????【СО ВНАТРЕШНАТА МРЕЖА】На чистење на главата со внатрешната мрежа намалува вшмукување и го спречува водни растенија или мали риби да бидат вовлечени во тек со вода. ????【БАТЕРИЈАТА НАПОЈУВА】Напојува со 2pcs "Ц" тип на батерии, со префрлање копчето за контрола on / off. ????【ЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ НА РИБА РЕЗЕРВОАРОТ】Врвот се справи со дел може да бидат обесени на рамката на риба резервоарот, на почисто помага да се ослободи рацете и миење на резервоарот без никаков напор.

Главните карактеристики

Избор на клиент