.

.

Мултифункционален Гнездење Круг Метал Кафе Крајот Маси, Сет од 3 Модерен Мебел Nightstands Оркестарот Страна Маси Растенијата се Залагаме за Домашната Канцеларија Затв?

Мултифункционален Гнездење Круг Метал Кафе Крајот Маси, Сет од 3 Модерен Мебел Nightstands Оркестарот Страна

DEN 758.40

Пристапност
Во достапна форма

????Тешки Сет од 3 : Голем(16"Кол×21.5"H) / 7.78 lb, Medium(14"Кол×20"H) / 6.53 lb, Мали(12"Кол×18"H)/5.6 lb. ????Мултифункционален & Разноврсна : Сет од 3 табели може да биде одделно или место заедно или да се создаде градина маса за planters, кафе на маса, освен како и од страна на маси или nightstands. ????Класичен & Стилски : Со црни со бронза prush боја, оваа гроздобер-инспириран и модерна ретро гнездење маси се компатибилни и со други мебел и секоја соба оркестарот стил.Prefect да заличи било насловна & градина Settings. ????Врвен Квалитет : Направен од метал и издржливи rustproof железо за долги-трајни изградба.Тежок метал изградба poufs држи до 242 фунти за секој. ????Идеален Подарок Избор : Идеален подарок за градинарство ентузијасти,посебно housewarmings,љубителите на уникатен декор стил.Божиќ подарок избор.Нема собрание потребно.

Главните карактеристики

Избор на клиент