.

.

Кралот Спорт Крајната Фризби за Деца | Летечки Диск | Фрлање Фризби Мек Материјал Безбедно за Внатрешна и Надворешна Дете Фризби | Фризби за Деца | Куче Фризби | Безбе

Кралот Спорт Крајната Фризби за Деца | Летечки Диск | Фрлање Фризби Мек Материјал Безбедно за Внатрешна и Надворешна

DEN 523.20

Пристапност
Во достапна форма

Вашите деца можат да тргнат на тоа, вашите домашни миленици може да џвакање на тоа, можете дури и може да се вози на тоа, и нашите фризби сепак ќе остане во форма.Децата од сите возрасти (3 -12 години), ќе љубов на кул и прекрасна форма и дизајн на тоа.

Главните карактеристики

Избор на клиент