.

.

SKYZONAL Ергономски Глушец Платформа Под Биро Ергономски Wrister Mouse Pad (Црна)

SKYZONAL Ергономски Глушец Платформа Под Биро Ергономски Wrister Mouse Pad (Црна)

DEN 407.76

Пристапност
Во достапна форма

SKYZONAL Тастатура врвката за на Одмор Подлога и Глувчето Силика Гел Поддршка Ергономски Компјутер Употреба.Прилагодливи менгеме може да се соберат различни дебелина од 0-2.24 инчи (0-5.7 см) на масите.без алатки потребни и нема да го оштети вашиот постоечки биро.Ротирачки Дизајн врвката за на Одмор -360 Ротација Ергономски Глушец Подлога Зглоб - Модерен Метал Јаглероден Челик+ABS Прилагодливи Компјутер врвката за на Одмор Послужавник.Ергономски Глушец Подлога врвката за Искоренување Лет на Растојание од десктоп, Еластичен, Меки, Удобни И Замор-слободни.СИЛНИ И ИЗДРЖЛИВИ Метална Јаглероден Челик+ABS+Меморија Памучен Материјал.Answer : ___________________________ NOTE : црвена подмачкување на нафта на платформа дупка е за намалување на триењето помеѓу стегачот и платформа,тоа е здраво производи.

Главните карактеристики

Избор на клиент