.

.

E-извонредна Црна Нога Педалата Притисни Switch Круг Копчето Внатрешно Светилка Light On-off Контрола Footswitch со 1.8 м Кабел и Жица Приклучок

E-извонредна Црна Нога Педалата Притисни Switch Круг Копчето Внатрешно Светилка Light On-off Контрола Footswitch

DEN 215.76

Пристапност
Во достапна форма

Име На Производ : Копчето Вклучите Кабелот За Напојување.Жица Материјал : ПВЦ Пластика,Бакар Јадро.Должина : 1.8 м/5.9 Инчи.Количина : 1 PC.Погоден за внатрешна употреба, исто така и за елка светла, учење светла, вертикална фанови.Едноставни за употреба и лесно да се инсталира.Може да се управува со твоите нозе или раце.Опис на производот Спецификации : Име на Производ : Копчето Вклучите Кабелот за Напојување Switch Модел : 317 Нога Switch Приклучок Тип : Двоен Рамен Plug Жица Материјал : ПВЦ Пластика,Бакар Core Должина : 1.8 м/5.9 Инчен Боја : Црна Количина : 1 PC Функција : Таа е идеална за светло должност индустриски, медицински, канцеларија, и многу други апликации.Тоа може да биде управувана од страна на нога или рака.Едноставни за употреба и лесно да се инсталира.

Главните карактеристики

Избор на клиент