.

.

Рекорд Играч, Kakobor Гроздобер Плочата 3-Брзина Bluetooth Рекорд за Играч со Звучници, Преносни ЛП Винил Играч, РКА Џек, Природно Дрво

Рекорд Играч, Kakobor Гроздобер Плочата 3-Брзина Bluetooth Рекорд за Играч со Звучници, Преносни ЛП Винил Играч,

DEN 924.00

Пристапност
Во достапна форма

????【HD квалитет на звукот】Со DSP звучен ефект, враќање на целосен бас и човечки глас. 2 изградена-во полн спектар на стерео звучници за да се обезбеди најдобри можни звук перформанси.Овој рекорд за играч е исто така опремен со РК подесување на филтерот за да ги намали пречките и да ви даде појасна и удобно звук текстура;. ????【Bluetooth безжична конекција】Bluetooth верзија 5.0, овој рекорд за играч има силна компатибилност, висока стабилност и пренос на оддалеченост од повеќе од 10m.Тоа е погоден за сите видови на уреди со Bluetooth функцијата.Можете да играте вашата омилена музика на уреди. ???? 【3 Брзина Turnable】 Компатибилен со сите големини на винил евиденција, која се вклучени 33, 45 или 78 ВРТЕЖИ во минута евиденција.Можете да уживате во било која од вашите винил евиденција и омилени албуми. ???? 【Стерео РКА Конектор】 За подобро или погласен звук, можете да се поврзете надворешен звучник преку РКА кабел. ????【Винил да MP3 Кодирање Ако сте едноставно барате лесен начин да уживате во вашиот vinyls, не гледам подалеку!.Smart Божиќ подарок избор за една те сакам.

Главните карактеристики

Избор на клиент