.

.

Мото Опрема Shift Менувачот Shifter Виткање Држела Промена на Подножјето на Возилото Компатибилен со SX125 SX144 SX150 SX XC XC-W200 SX-F XCF-W EXC250 EXC MXC300 SX-F XC-F350 SX-F XC-F450 Dirt Bike Портокал

Мото Опрема Shift Менувачот Shifter Виткање Држела Промена на Подножјето на Возилото Компатибилен со SX125 SX144

DEN 558.96

Пристапност
Во достапна форма

Погодни За : Опрема Shift Менувачот Одговара За SX125 SX144 SX150 SX200 XC200 XC-W200 SX-F250 XCF-W250 EXC250 EXC300 MXC300 SX-F350 XC-F350 SX-F450 XC-F450 Motocycles.Менувачот Shift Менувачот Мотоцикл Имаат Фалсификувани И ЦПУ Машински Количка за Совет.Материјал : ЦПУ Машински Алуминиумски.Лесни, Висока Јачина, Трајни Тоа Може Директно да Го Замени ОЕМ Shift Држела.Пакетот Вклучува : Една Смена Лост Како Слика.Упатство за Инсталација НЕ е Вклучена.Големина : 101.

Главните карактеристики

Избор на клиент