.

.

Медицински Количка Количка Стоматолошка Лабораторија Количка, 2/3 Слоеви од не ' Рѓосувачки Челик Медицински Инструмент Количка, Болница Опрема Преносни Служат Кол

Медицински Количка Количка Стоматолошка Лабораторија Количка, 2/3 Слоеви од не ' Рѓосувачки Челик Медицински

DEN 693.60

Пристапност
Во достапна форма

★ Големина : 61x41x91cm, 69x46x91cm, 81x50x91cm, 2/3-слој количка, различни спецификации може да биде избрано, Приложените навртки и L-облик клуч, кој може да се состави многу брзо. ★ Високо-квалитетни Материјали : Овој мултифункционален услуга количка се направени од не ' рѓосувачки челик, трајни, отпорни на корозија, На tabletop е мазна и сјајна, максимална товарот капацитет : 220kg/440lbs, кои можат да ги задоволат вашите потреби. ★ Комерцијални комунални колички со 4 Супер тивок универзална тркала (2 lockable тркала), кои се лесни за чистење и стерилизирате, маси за метал подготовка станици се супериорни во однос на дрво или стакло. ★ Голем простор : Одлично врвот работа површина која ви овозможува да се одржи контејнери и други салон предмети, Хоризонтална оградата спречува предмети од паѓање. ★ Мулти-цел количка : Тркала угостителство количка погодна за лабораторија, амбуланта, СПА, салон за убавина, и, исто така може да се користи во куjни, чистење на простории, хотели и ресторани, канцелариски згради, болници, ветеринарните клиники и повеќе.Големина : 2 Слој-69x46x91cm | Боја : Мали Фиока.

Главните карактеристики

Color:
Silver
Material:
Stainless Steel
Maximum Load:
220kg/440lbs
Small Drawer Size:
27cm
Large Drawer Size:
50/56cm
Layer/Product Size:
2 Layer-61x41x91cm-Without Drawer :
2 Layer-69x46x91cm-Small Drawer :
2 Layer-81x50x91cm-Large Drawer :
3 Layer-61x41x91cm-Without Drawer :
3 Layer-69x46x91cm-Small Drawer :
3 Layer-81x50x91cm-Large Drawer :
(A variety of specifications can be selected) :
►Note:
1. We are manually measuring, there may be an error of 1-3cm, please prevail in kind. :
2. Delivery time is usually 12-18 days.If you have any questions, you can contact us by email, we will reply you within 12 hours. :
Избор на клиент