.

.

Бомбичка Барел Пржени Јаболка Тегла 28 Оз! Homestyle Пржени Јаболка! Направени со Свежи Јаболка! Може Да Се Користи Во Вкусна Домашна Apple Јасни! Совршен За Појадок Или Руч?

Бомбичка Барел Пржени Јаболка Тегла 28 Оз! Homestyle Пржени Јаболка! Направени со Свежи Јаболка! Може Да Се

DEN 647.76

Пристапност
Во достапна форма

Пржени јаболка може да се користи како појадок или ручек гарнир, или да се направи прекрасен десерт рецепт.Овие пржени јаболка се исти Пржени Јаболка како што се служи во нашиот ресторан.Се готви вашиот омилен рецепт или им служи на некои вкусни apple јасни со нашите специјални Apple Јасни Микс. 28-oz.jar доаѓа во комплет со рецепт на грбот.Пржени јаболка може да се користи како појадок или ручек гарнир, или да се направи прекрасен десерт рецепт.Овие пржени јаболка се исти Пржени Јаболка како што се служи во нашиот ресторан.Се готви вашиот омилен рецепт или им служи на некои вкусни apple јасни со нашите специјални Apple Свежи Mix.28-oz.jar доаѓа во комплет со рецепт на грбот.

Главните карактеристики

Избор на клиент