.

.

Одг Тргување Игра со карти-Сонцето и Месечината Бустер Пакет

Одг Тргување Игра со карти-Сонцето и Месечината Бустер Пакет

DEN 2064.00

Пристапност
Во достапна форма

Секој пакет содржи 10 случаен Одг картички.Над 140 картички да се соберат.Повеќе од 40 никогаш не е пред-видено Покемон од новооткриен Alola регионот.Опис на производот Добредојдовте на тропски alola регионот!започнете го вашето патување со ред нека, latten, и popplio, потоа да бараат легендарниот Покемон solgaleo-gx и lunala-gx да бидат сведоци на неверојатна моќ на нов вид на Покемон : секој покемон-gx носи нападот се толку катастрофални што ќе може да се користи само една од нив по игра!откријте десетици никогаш не е пред-видено Покемон, alola форми на некои познати favourites, и нови начини да се борат во Покемон ТЦГ : сонцето & месечината проширување!Сет Содржи : 1 x Бустер Пакет.

Главните карактеристики

Избор на клиент