.

.

Колумбија Жените Switchback Наредени Долго Јакна

Колумбија Жените Switchback Наредени Долго Јакна

DEN 1087.20

Пристапност
Во достапна форма

100% Полиестер; 100% Најлон.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење.НАПРЕДНА ТЕХНОЛОГИЈА : Ова жените се наредени долго јакна карактеристики нашите водоотпорен школка за да се заштити од дождот-тешки денови.ПРАКТИЧНИ ФУНКЦИИ : Две zippered страна џебови чувајте ги вашите мали предмети безбедна и вашата рака топло.ПРИЛАГОДЛИВИ КАРАКТЕРИСТИКИ : Со прикачен прилагодливи худ, прилагодлив ракави, и drawcord прилагодливи полите, овој водоотпорен јакна останува удобно, дури и за време на отворено активност.ТКАЕНИНИ : водоотпорен На школка е направена на hydroplus 100% најлон и 100% полиестер обвивка.Со водоотпорен изградба и удобно рака џебови, оваа јакна е совршен врнежлив ден придружник.Центар Назад Должина : 34 инчи.Секојдневна од суштинско значење, овој водоотпорен подолго форма дожд јакна пакети разноврсна заштита во различни стилски боја опции.Со додадени полиестер поставата ќе ви се најде ова е удобен и сигурен јакна подготвен за било изненадување downpour. Дизајниран со малку повеќе должина за подобро дожд оклопна во половината, и додаде поставата за малку повеќе изолација, ќе се најде ова само како удобно делува како секојдневниот windbreaker како torrential подготвени мантил.Карактеристики прилагодливи ракави и на полите, комплетна поштенски предната страна, две рачни џебови, и рефлексивни акценти за да бидете безбедни и да се исуши. Понудениот асортиман на бои и големини.Продолжен големината на располагање.Редовно Се Вклопуваат.За да се обезбеди големина можете да изберете е во право, да ги користат нашите големината на табелата и следниве мерење инструкции : За ракави, со почеток во центарот задната страна на вратот и да се измери преку рамо и надолу за да ракавот.Ако излезе со делумна број, тркалезни до следното дури и бројот.За градите, мерка во потполност дел на градите, под мишките и во текот на плешките, одржување на лента мерка фирма и ниво.

Главните карактеристики

Избор на клиент