.

.

COOFANDY Mens Флорални Tuxedo Јакна Paisley Shawl Lapel Одговараат Палто Јакна за Вечера,Матурска,Свадба

COOFANDY Mens Флорални Tuxedo Јакна Paisley Shawl Lapel Одговараат Палто Јакна за Вечера,Матурска,Свадба

DEN 338.40

Пристапност
Во достапна форма

Жакард ткаенина.Копче затворање.Суво Чистење Само.Модерен вечера јакна е направен од високо-квалитет трајни мала тежина ткаенина, ви даваат уникатна текстура и удобно носење искуство, го заврши со одличен крои.Еден гради палто е функција со редовни одговара, shawl јака, едно копче затворање, еден во предниот џеб,два страна размавта џебови и двајца во внатрешноста џебови, ширум елегантен paisley везени модел го прави главата тарнер.Може да се партнер на матурска одговараат на јакна со обична пред се, pleated или лигавче пред формално кошула, лак вратоврска, tuxedo панталони и еден пар кожни чевли за остар поглед да стане хит меѓу луѓе.Флорален одговараат палто ќе ви даде стил и pizzazz во прилики како матурска, банкет, вечера, свадби, топка, партија, ноќта на Вештерките, крстарење, перформанси, волшебник, хор, фестивали, итн.Нормално хемиско чистење.Пред џебови се затворени од страна на бода.Па по сечење на конците, вие може да ги користите.Редовно одговара палто, па ве молиме цел еден големина помала ако сакате тенок одговара или имаат витка телото.

Главните карактеристики

Избор на клиент