.

.

Злато Пети mens Обичниот Патник Светлина Slub Екипажот Чорапи, 2 Пара

Злато Пети mens Обичниот Патник Светлина Slub Екипажот Чорапи, 2 Пара

DEN 239.76

Пристапност
Во достапна форма

46% Полиестер, 36% Rayon, 15% Најлон, 3% Spandex.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Се вклопува чевли големини 6-12. 5. Лак поддршка за престој-стави удобност.Иконскиот, засилен Злато Пети и пета за траен издржливост.Одговорен стил поврзана со Repreve предиво направено од рециклирани шишиња.Мека и лесна. 2 пара, 4 вкупно чорапи.Многу како смел истражувач – храбар и авантуристички – GOLDTOE е меки, лесни Обичниот Патник Колекција е наменета да се задржи добро и бараат твоите најдобри, без разлика каде патот потребно за вас.Поврзана со користење Repreve предиво направено од рециклирани шишиња, Светлината Slub Екипажот чорапи се изградени за удобност и да помогне да се намали јаглерод стапало со секој чекор.Стил предлози : chinos и chukkas во канцеларија, фармерки и чизми додека пешачење, или патики и панталони на датум.

Главните карактеристики

Избор на клиент