.

.

Бразилецот Ахат Coasters | Природни Ахат скапоцен камен | Coasters за Пијалоци | Housewarming Подарок | Кристал Coasters | Geode Coasters | Камен Coasters | Пијат Coasters | Увеселителен парк Поставени

Бразилецот Ахат Coasters | Природни Ахат скапоцен камен | Coasters за Пијалоци | Housewarming Подарок | Кристал

DEN 1103.28

Пристапност
Во достапна форма

ВИСТИНСКИ скапоцен камен : Нашата скапоцен камен е исклучиво минирани во Јужниот дел на Бразил, дома да најпосакуваниот agates во светот.Убава содржини и структури форма во нашиот кристал coasters носи смирување спокојство во вашиот дом.Ќе видите и чувство на елеганција на овие камен coasters кога ги држи во својата рака.ГАРАНЦИЈА : сакаме нашите ахат coasters и ќе се премногу!Ако поради некоја причина не сте задоволни со нашата увеселителен парк во собата, тоа е во ред!Се чувствуваат слободни да ги врати за целосно враќање на средствата.Ние се грижиме за вашето искуство и тоа е причината зошто ние се обезбеди пакет на 12 отпорен на гребење гумена тапа за секој geode увеселителен парк во собата.Тоа е вашиот избор ако сакате да ги применуваат или не!.ДИМЕНЗИИ : Приближно 3 x 4 x 0.25 инчи (должина x ширина x висина), нашите пијат coasters се совршена големина за кафе, чаша вино или наутро mimosa!Секој ахат парче ќе се разликуваат по големина се должи на нивната уникатна природа.Обликот е кружна со alluring злато трим надвор од секоја geode увеселителен парк.СОВРШЕН ПОДАРОК : Нашата увеселителен парк поставен е пријатен housewarming подарок!Изработени со највисок квалитет скапоцен камен во Јужна Америка, овие камења ќе донесе убавина во вашиот дом!Ние веруваме дека coasters за пијалаци не мора да бидат евтини корк производи.Забележлива е тенденцијата на квалитет во нашите камен coasters, кои ги направи еден обичен подарок!.ДЕКОРАЦИЈА : Заличи до вашиот дом и кујна со нашите природни ахат парчиња.Тие изгледаат убаво во бар, на маса, на вашиот екран куќа или од страна на базен!Природно обоена и внимателно полиран, боење нема да seep во или дамка вашиот мебел.Боја : Сина.

Главните карактеристики

Избор на клиент