.

.

Илјада Возрасни Велосипед Шлем - Наследство Колекција - за Безбедност на Уверение за Велосипед Скејтборд Патот Велосипед уметничко Лизгање Ролери Велосипедизам Ш?

Илјада Возрасни Велосипед Шлем - Наследство Колекција - за Безбедност на Уверение за Велосипед Скејтборд Патот

DEN 2136.00

Пристапност
Во достапна форма

ШЛЕМ ЌЕ САКАТЕ ДА се НОСАТ : Нашиот основач создаде прва стилски велосипед шлем да ги задржи луѓето кои велосипед и скејт безбедно, додека изразувајќи го својот личен стил.Таа дизајниран и функционален лесни шлем дека не жртва стил за безбедност.ЗАКЛУЧЕТЕ го ВАШИОТ ШЛЕМ СО ВАШИОТ ВЕЛОСИПЕД : Нашата патент-очекување Pop Lock е повеќето пригоден начин да го напуштите вашиот велосипед каска зад себе.Пристап скриени канал зад логото марк, и поп вашиот U-Lock или синџир заклучување преку.Совршен за дневниот патнички.ДОБИЕТЕ СОВРШЕНО се ВКЛОПУВААТ : Погледнете го одговара водич во слики да се најде точна големина.Стегне или олабави вашиот велосипед шлем со нашите Dial Одговара Систем во задниот дел на вашиот шлем за да се добие совршено се вклопуваат за секое возење.Не собере?Контакт со нас!.СКЕЈТ-интегрирана dial се вклопуваат систем, лесно да се направи мали приспособувања за удобно се вклопуваат.Само го вклучите бирање стрелките на часовникот за да се стегне или спротивно од стрелките на часовникот за да се олабави.Вие исто така може да се отстранат некои или сите од внатрешноста се вклопуваат влошки, без да влијаат на безбедноста на вашиот капак за да се постигне вашиот склопот одговара.

Главните карактеристики

Избор на клиент