.

.

Gwisdom ENDER3 Екструдер Надгради Замена, Алуминиум MK8 Вози Хранат 3D Печатач Екструдерите за Creality Ender 3, CR-10, CR-10-ТИ, CR-10 S4, CR-10 S5

Gwisdom ENDER3 Екструдер Надгради Замена, Алуминиум MK8 Вози Хранат 3D Печатач Екструдерите за Creality Ender

DEN 215.76

Пристапност
Во достапна форма

● Главен материјал : Метал се Вклучени : 1x Creality 3 D - Екструдер Надградба Комплет Забелешка : вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината. ????Доверливи Добавувачот : Gwisdom е ДОВЕРЛИВ ДОБАВУВАЧОТ, ние обезбеди ЖИВОТ производителот гаранција на сите делови. ● 100% сосема нов и во добра состојба.Нашите екструдер колекции има прилагодливи болт, така што ќе може да се прилагоди притисокот на екструдер опрема како што е потребно. ????ПРЕДНОСТИ : предностите на нашата ender 3 екструдер е да имаат подобар посилен притисок туркање на филамент во печатачот млазницата и така ќе се подобри за печатари,' перформанси.Тоа, исто така, ќе овозможи да се печати побрзо со постојан квалитет и постои ризик за мелење на филамент.

Главните карактеристики

Избор на клиент