.

.

Моша Природни Бамбус Entryway Клупата (27.6 X 11.2 X 17.9) Ходникот Дрво Чевли Клупата Дрвени Чевли Решетката за Спална соба

Моша Природни Бамбус Entryway Клупата (27.6 X 11.2 X 17.9) Ходникот Дрво Чевли Клупата Дрвени Чевли Решетката

DEN 863.76

Пристапност
Во достапна форма

Направени од 100% природни бамбус, еко пријателски и здрав. 2 слоја бамбус управување и складирање на клупата за чевли, кеси, растенија, toiletries, кошеви во entryway, спална соба, бања, плакар, итн.Најдобри акцент мебел за entryway, или патио.Страна направена со мазна завршница, заоблени агли, се заштитат вашето семејство од тоа да биде изгребани, особено на децата.Простор за заштеда на енергија, големина на 28" X 11" X 18".Ние сме во љубов со Бамбус дизајни.Не само што се нашите парчиња направени со режим дизајн, Моша производство навистина извори на најдобри одржливи материјали, и сè е рачно изработени во мали серии, и сето тоа е само толку ебам убава.Совршено едноставно, но секое парче толку уникатен.Тоа е право до вашиот дом со совршен микс на природата ги исполнува упатствата за квалитет на дизајн.Ние се огромен љубител на природата бамбус и ние секогаш сме во потрага по креативни, нови начини да ги вклучат го во нашиот дом.Ако сте љубители на бамбус допира во рамките на вашите додатоци, Моша е неверојатно бренд да се најде само тоа!Се надевам дека ќе може да се најде нешто што те сакам премногу!Моша е заедница (кој, се надеваме, ќе вклучува) бараат современ дом дизајн кој е паметен и во моментов, тоа е слободно и едноставен, но со големо внимание на детали, што е со цена паметни, така што сите можат да имаат сите (и се чувствувам паметна да го прави тоа).Единствениот став ќе најдете во Моша е креативен, забавен, среќни да го споделат.

Главните карактеристики

Избор на клиент