.

.

Палачинка Шпатула Силикони Тарнер за Nonstick Садови. Екстра флексибилен Широка Шпатула за Палачинка, Јајце и Omelette. Голема Палачинка Flipper. Топлина Отпорни на Кујната.

Палачинка Шпатула Силикони Тарнер за Nonstick Садови. Екстра флексибилен Широка Шпатула за Палачинка, Јајце

DEN 239.28

Пристапност
Во достапна форма

СОВРШЕНА ПАЛАЧИНКА FLIPPER : Нашата палачинка шпатула е совршен за нервира, вртење и готвење палачинки.Лесно маневрирање, ракување и заштита од гребење палачинки со нашата широка шпатула.ГОЛЕМА ГОЛЕМИНА ЗА ГОТВЕЊЕ : Овој голем шпатула тарнер е совршена големина за готвење сите вашите омилени јадења како што се Вклучува 7.5" долго се справи.На лопата ширина е 5" што го прави лесно да се укине и да им служи на вашите омилени јадења како што се јајца, omelettes, crepes, сирење на скара, и француски тост.ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ : На шпатула е машина за миење садови безбедно или можете да се мијат со рака и не ќе остави дамки по употребата.ТОПЛИНА ОТПОРНИ : Нашата силикони шпатула се повеќе отпорни на топлина од најлон spatulas и можат да го издржат топлина до 400 F. Нема повеќе да се грижиш за тоа што вашиот шпатула се стопи од премногу топлина.Цел ЖИВОТ ПРОИЗВОДИТЕЛОТ : Ние сме толку сигурни дека ќе љубов нашата палачинка шпатула дека ние нудиме сите клиенти цел живот производителот.Нашата поддршка на корисниците тим е тука да ви помогне.

Главните карактеристики

Избор на клиент