.

.

Бебе Зен YOYO+ Бела Рамка Шетач со Појавување на Footmuff (Црна)

Бебе Зен YOYO+ Бела Рамка Шетач со Појавување на Footmuff (Црна)

DEN 1079.76

Пристапност
Во достапна форма

**Footmuff е вклучена Со купување**.YOYO+ е дизајниран да оди секаде, тоа огради и се развива лесно, може да се врши како торба и е една рака возење, со минимална меморија е потребно, може да се сфати како кабински багаж*.Направат вашиот живот полесно!Со YOYO+ шетач, тоа никогаш не било полесно да се сретне со пријатели, за еден пијалок, фати кабината, хопот на подземна железница, или летаат до другиот крај на светот.

Главните карактеристики

Избор на клиент