.

.

CROSOFMI Вештачки Areca Палма 6.7 Нозе Лажни Тропска Палма Растенијата,Совршен Faux Dypsis Lutescens Растенија во Тенџере за Внатрешна Отворено Home Office Градина Модерна Декорација Hous

CROSOFMI Вештачки Areca Палма 6.7 Нозе Лажни Тропска Палма Растенијата,Совршен Faux Dypsis Lutescens Растенија

DEN 967.20

Пристапност
Во достапна форма

10 lifelike остава слободен кој се одвојува,лесно да се собрание,реалниот допир и лесен, тој може да се постави и спроведе лесно насекаде ќе желба,еко-пријателски,Здрав и прилагодлив.БЕСПЛАТНО ОДРЖУВАЊЕ : Секогаш заборавајте наводнување вашиот прекрасна фабрика?Уморни од мртвите растенија?Се обиде оваа!Невозможно е да се убие feaux жолта дланка.Нема потреба да се водата дневна или да понуди посебно внимание,ниту ќе умре, ниту згаснува.Совршен за дом, канцеларија, комерцијална област, забава, хотел, ентериерот модерна декорација,housewarming подарок и др.Околу 6.7 Метри висок, мерено од дното на садот врвот на растенијата.Бродови во 7-инчен дијаметар од црна пластика колонист.Објектот може да треба да се ре-оформува кога отстранети од поле, за да ја постигне својата намера изглед.CROSOFMI одржување слободни вештачки areca палма растение е одличен избор за украсување секој простор.додадете чувство на живот на една соба, што го прави потопол и повеќе добредојде,, ви овозможува да се чувствувате како вашиот опкружени со природа.Одржување Слободни.Листовите Кој Се Одвојува.Здрав и Прилагодлив.Премиум Квалитет Материјал.Високата Цена и Силна Жилавост.CROSOFMI одржување слободни вештачки areca палма растение е одличен избор за украсување секој простор.додадете чувство на живот на една соба, што го прави потопол и повеќе добредојде,, ви овозможува да се чувствувате како вашиот опкружени со природа.Па,обидете се со додавање на оваа бујна faux фабрика за вашиот дом.Нејзината текстура произлегува и се ниша остава функција нијанси на зелена за реален изглед.Фабриката е сместена во класична црна круг тенџере, но, исто така, совршено поставени во внатрешноста на повеќе декоративни дизајн на вашиот избор.Обидете се седи на оваа подмолна акцент во аголот на господарот suite за да се надополни свежи бела постелнина ансамбл во одморалиште-достоен стил, или да го постави покрај корави дрво чување на клупата за прскање на крајбрежните-инспириран шарм во entryway.

Главните карактеристики

Избор на клиент