.

.

Donoter 24 Компјутери Сјајот Среќна Нова Година Cupcake Toppers Здраво 2022 Торта Зема за новогодишната ноќ Партија Табела Декорација

Donoter 24 Компјутери Сјајот Среќна Нова Година Cupcake Toppers Здраво 2022 Торта Зема за новогодишната ноќ

DEN 167.76

Пристапност
Во достапна форма

Пакетот вклучува 24 парчиња NYE зема храна, вклучувајќи 3 бои и 8 парчиња за секој.Тие ќе изгледаат неверојатно на секоја храна што сакате да се стави во.Овие светкавиот cupcake toppers се совршени за вашата новогодишната прослава, одмор партија или да се користат за дипломирање настан.Нема собрание е потребно , можете лесно може да ги стави на сирење коцки, домашен или продавница купи cupcakes, или дури и во мали мезе.Направени на еден двострано сјајот картон и чепкалки за заби.На topper мерка околу 1.77 x 1.42 инчи(W x H).Стап е за 2.0 инчи(H).Совети : среќен нова година cupcake зема се да не се јаде и се наменети за декорација само, ве молиме да НЕ ги ставите овие cupcake зема во рерна.Стил : Здраво 2022.

Главните карактеристики

Избор на клиент