.

.

Безценните Еден Функција Туш Справи со Вентил за да се Намали за Полнење, Масло Протри Бронза PTT188730-ОБ (Вентил Не се Вклучени)

Безценните Еден Функција Туш Справи со Вентил за да се Намали за Полнење, Масло Протри Бронза PTT188730-ОБ (Вентил

DEN 969.12

Пристапност
Во достапна форма

За употреба со Вентил PTR188700-ОН (се ПРОДАВА ОДДЕЛНО).ЕДЕН СПРАВИ со ДИЗАЈН : Лесно да се прилагоди на температурата на водата со елегантни, еден-се справи со дизајн за целосна контрола на вашиот туш.Ги нежно со влажна крпа.ЗАШТИТА ОД НЕНАДЕЈНИ ТЕМПЕРАТУРНИ ПРОМЕНИ : еден функција притисок балансирана вентил кертриџ обезбедува во согласност туш температура, со балансирање на притисокот на двете топла и ладна вода, па не се ненадејни температурни промени од тоалет испирање или извршување на апарати.АДА во СОГЛАСНОСТ : Ова туш справи со трим комплет ги исполнува стандардите поставени од страна на АДА (за Американците со Хендикеп Акт).ГРУБА се ПРОДАВА ОДДЕЛНО : Туш трим комплет само, купување груб во комплет посебно, да се заврши единица (се препорачува груб во вентил модел PTR188700-ОН).ЗАБЕЛЕШКА : Љубезно се однесуваат на Спецификација на состојба.Притисок рамнотежа вентил ја задржува температурата на водата во рок од +/-3° F. Опис на Производот наменет за изведба на разбраното и елегантен Класичен Бања Серија withstands тестот на времето, во која било пригода.Се подготвува во утринските часови е далеку од рутина, кога се опкружени со бања која ги одразува вашиот личен стил.Туш станува вашите приватни светилиште, каде што на телото спрејови и showerheads работа во совршена хармонија.Multi Choice Универзална valving го задржува температура на вода во рок од +/-3 да помогне да се спречи scalding.Од Производителот Наменета за изведба на разбраното и елегантен Класичен Бања Серија withstands тестот на времето, во која било пригода.Се подготвува во утринските часови е далеку од рутина, кога се опкружени со бања која ги одразува вашиот личен стил.Туш станува вашите приватни светилиште, каде што на телото спрејови и showerheads работа во совршена хармонија.Multi Choice Универзална valving го задржува температура на вода во рок од +/-3 да помогне да се спречи scalding.

Главните карактеристики

Избор на клиент