.

.

Gyufise 24 Пакет Снегулка О Бебе Cupcake Toppers Сребрен Сјај Зима Замрзнати О Бебе Cupcake ги Собереш Украси за Зимски Onederland Babyshower Роденден Девојка Момче Зима Снегулка Партија Де

Gyufise 24 Пакет Снегулка О Бебе Cupcake Toppers Сребрен Сјај Зима Замрзнати О Бебе Cupcake ги Собереш Украси

DEN 167.76

Пристапност
Во достапна форма

❄Пакет се вклучени : 24 Pcs Снегулка О Бебе Cupcake Toppers.Доаѓа со насобраните, па можете да ја вметнете во вашиот торта директно, кои го прават вашиот торта повеќе интересно. ❄Премиум Материјал : Овие сјајот Снегулка О Бебе cupcake toppers се направени од високо квалитетна 300 грам сјајот карта на акции и храна-одделение toothpick, многу безбедно да се стави на колачи, cupcakes, сладолед, овошје, пита, десерт, сирење или било јадење и храна мезе сакате да ги красат. ❄Овие сјајот Снегулка О Бебе cupcake toppers се толку симпатична и добра за зимска снегулка тема партија, Божиќ партија, бебе туш партија, зимски земјата на чудата о бебе роденден, новогодишната ноќ партија торта декорација.Тие може да направат вашиот cupcake повеќе привлечни и донесе на забава во вашата партија.Можете исто така да ги применуваат за сладолед, овошје, колачи и други десерти. ❄Широко Апликација : Уникатен персоналните предложи снегулка babyshower тема дизајн.Најдобра партија торта декор кој може да се користи на замрзнати тема Партија Украси и други слични тема партии. ❄Совети : Дизајнирани за единствено еднострана, на задната страна е обична бела.Само за декорација цели, ова не е јадење и ве молиме НЕ користете го во рерна или микробранова.Боја : Сребро.

Главните карактеристики

Избор на клиент