.

.

МЕРКУР QUICKSILVER 32oz ВИСОКИ ПЕРФОРМАНСИ ОПРЕМА СМАЗКА & ПУМПА за ПОЛНЕЊЕ: ОДГОВАРА на ПОВЕЌЕТО OUTBOARDS STERNDRIVES OUTDRIVES ПОНИСКИ ЕДИНИЦИ

МЕРКУР QUICKSILVER 32oz ВИСОКИ ПЕРФОРМАНСИ ОПРЕМА СМАЗКА & ПУМПА за ПОЛНЕЊЕ: ОДГОВАРА на ПОВЕЌЕТО OUTBOARDS

DEN 361.20

Пристапност
Во достапна форма

Меркур Quicksilver Високи Перформанси Опрема Смазка 32oz.Опрема Смазка Пумпа.Види Опис за Монтирање.Се Вклопува 3/8-16 Мозоци Завртки.Меркур Quicksilver Високи Перформанси Опрема Смазка со Пумпа Одговара на Повеќето Outboards и Sterndrives : Меркур Mercruiser & Маринер Outboards Освен оние на Јапонски Потекло Меркур Mercruiser & Speedmaster Опрема Куќишта Џонсон/Evinrude Outboards, ОМК Sterndrives, Кобра, Volvo Penta SX Sterndrives, Повеќето Јамаха 8 HP & Поголем & Suzuki 25 HP & Поголеми.Одговара на било Outboard и Sterndrive со 3/8"-16 Мозоци Завртка.

Главните карактеристики

Избор на клиент