.

.

Фото Албум Рефил Листови, 5 x 7 Инчен, во тешка категорија, Дијамант Јасно 3 Прстен Фото Врзивно Страница Refills, со Подобри Канцеларија Производи, 100 Вкупно Фотографии, С

Фото Албум Рефил Листови, 5 x 7 Инчен, во тешка категорија, Дијамант Јасно 3 Прстен Фото Врзивно Страница Refills,

DEN 143.76

Пристапност
Во достапна форма

Во тешка категорија - Екстра-издржливи со топлина-заварени шевовите да го издржат продолжение вртење и нервира на страници со текот на времето.ДИЈАМАНТ ЈАСНА - Киселина-бесплатно, се држат слободни, не-yellowing архивски квалитет полипропилен пластични ракави за јасен приказ на вашите фотографии. 25 ПАКЕТ - 2-up 5" x 7" Фото Албум Рефил Листови за стандардот 3-прстен врзива, секој со 2 хоризонтално-ориентирана кон врвот-вчитување на џебови за да ги собере најмногу четири 5" x 7" слики по лист (2 фронт, 2 назад).На ВРВОТ на ВЧИТУВАЊЕ - Лесен и удобен пред вчитување џебови.Бројот на Елементи : 25.

Главните карактеристики

Избор на клиент