.

.

LJDJ Скијачки Очила Мотоцикл Очила - Аикидо Очила Нечистотија Велосипед АТВ Мотокрос Анти-УВ Прилагодливи MX Јава Теренски Трки Борба Тактички Воен Очила за Мажи, Жен?

LJDJ Скијачки Очила Мотоцикл Очила - Аикидо Очила Нечистотија Велосипед АТВ Мотокрос Анти-УВ Прилагодливи MX

DEN 422.16

Пристапност
Во достапна форма

УНИКАТЕН ДИЗАЈН - √ Голем приказ порта за сигурен визија.Целосна Надградба Поширока Верзија на Стариот генерички Гроздобер Очила.Со подобрен PC леќа и TPU рамка, совршен рационализација дизајн и широк внатрешниот простор нуди кристално јасна широка визија, ќе ви овозможи да носат удобно.ШАРЕНИ ЛЕЌА - √ Одлична УВ заштита за сите временски ситуација.Ефикасно Блокира светла кои ги оштети вашите очи во сончеви денови и да се спречи правец и прашина.АПСОЛУТНО БЕЗБЕДНОСТ - √ Тоа се вклопува цврсто на вашето лице околу очите за заштита од вода, ветер ,снег, прав и силна светлина.Супер грубост, заштита на вашите очи подобро.Не се лизга рака одговара на било која големина на главата, а на Висока усогласеност материјал има голема издувните вентилација за удобно носење, безбедно да се држат до лицето.ПРЕДНОСТ - √ Удобно, безбедно и правец-доказ - Направен од висок квалитет на мека перница, на соочи се обезбеди пријатна носи.Корисно да се вентилација и топлинска дисипација, да ги задржи вашите очи удобно и анти-магла.Силно влијание-отпор леќа и издржливи рамка заштита од било какви инциденти се случиле.АПЛИКАЦИЈА - √ се Користат за активности на отворено, како нечистотија велосипед, качување, коњи и други активности.Мотокрос очила, Спортски очила, Теренски очила, Мотоцикл Очила, исто така можете да го носат за да се заштитат очите во текот на играње игри.A - Јасно леќа:Јасни и транспарентни, погоден за целиот ден.Б - Жолта леќа:Подобрување на светлината, погоден за дожд или ноќта.C - Боја леќа:Апсорбираат ултравиолетова светлина, кул, погоден за сонце или ден.Д - Сива леќи:Апсорбира ув светлина, погоден за сонце или ден.E - Сребрена леќа:Апсорбира ув светлина, погоден за сонце или ден.Леќа Материјал : PC.Рамка Материјал : TPU.Леќа Стил : Еден Слој.Очила Тежина : 100g. 1 Пар на Очила. 1 Очила во чантата. 1 Ткаенина За Чистење. 1 Ви Благодариме Картичка.LJDJ очила ќе ви донесе нова перцепција на мотоциклизам.со извонредни карактеристики,Цврстина,Ветрот и прашина доказ,Трајни и лесни,Анти-магла и УВ заштита,Нула и да се загрози отпорни.функција големи јасно/шарени/сива/Сребрена леќа за да можете да ја видите околните јасно и изгледаат стилски на сите времиња.

Главните карактеристики

Избор на клиент