.

.

СОНЦЕ-МОЛ Дрво Базен Плови за Adut, Базен Безделник Плови за Возрасни ,Дрво Форма Вода Спорт Плови,Возрасни Безделник,Гумени Базен Плови за Возрасни и Деца Интерактив

СОНЦЕ-МОЛ Дрво Базен Плови за Adut, Базен Безделник Плови за Возрасни ,Дрво Форма Вода Спорт Плови,Возрасни

DEN 479.76

Пристапност
Во достапна форма

Пластика. 【Совршен за базен партии】 : Вода Гумени Плови Вклучува 2 плови кревети и 2 плови стапчиња.Лето излети,СКАРА,плажа куќа, Тоа е многу погодна за одмор и патување.Уживајте во летото. 【Нема Течење и Висок квалитет】 : Високо-квалитетни ПВЦ ткаенини вршење на многу добро на внатрешната шевовите.Вие не мора да се грижите за протекување вода и воздух протекување на сите.На здрав материјал не избледуваат светли бои.Можете да уживате во радоста на ова лето, без грижи. 【Совршена Големина за Пливање】 : Големина : Седи стап : 55" * 13.8" (должина * висина); трска : 45"*8" (должина * висина).Мала тежина и лесен за носење. 【Забавуваат пливање прстен и носителот】 : со Користење на популарни овошје шема дизајн, на надувување пливаат цевка се шарени и идеален за овошје лебдат игра плажа партија материјали, најдобри роденденски подароци, летни подароци.Исто така, секој може да биде внатрешна цевки за на плажа или езеро.Додадете повеќе забава во лето. 【Гарантира】 : Нашите производи се фабрички тестирани и ние сме убедени што апсолутно ќе ги сакам.па ние сакаме да ве уверам дека сте во добри раце.Вашиот бизнис со нас доаѓа со нашите без ризик, не-прашања, побара Пари Гаранција за враќање на, и Топ-Отценети Услуга на Клиентите.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : ПВЦ Боја : како на сликата прикажани Оптоварување : 100kg Плови кревет големина : 130*28cm/51.2*11inch Плови стап големина : 100*20cm/39.4*7.9 инчен Пакет Листата : 2 x Плови 2 x Кревет Плови Стап.

Главните карактеристики

Избор на клиент