.

.

Контролор Опрема Aunthentic & Официјално Лиценцирани Животинско Премин: Нов Хоризонт - Quilted Тон Nintendo Се Префрлите На Кожата Пакет

Контролор Опрема Aunthentic & Официјално Лиценцирани Животинско Премин: Нов Хоризонт - Quilted Тон Nintendo

DEN 503.76

Пристапност
Во достапна форма

ОДОБРЕНИ + ТЕСТИРАНИ од СТРАНА на NINTENDO : Нашиот патентиран кожи функција прецизност одговара + никогаш нема да се меша со копчиња, сензори, игра или да го оштети вашиот уред.Одобрени + тестирани од страна на Nintendo за безбедна употреба.ЗАШТИТЕТЕ го ВАШИОТ ПРЕКИНУВАЧ : Заштитете го вашиот прекинувач со супериорен 3 M технологија.Отпорен на гребење + отпорни на вода, за крајна заштита.Вклучува слободни екран заштитник.ЛЕСНО ON - ЛЕСНО ИСКЛУЧУВАЊЕ : Нашите кожи никогаш нема да наштети на вашиот конзола напушти или остатоци.Притиснете притиснете.Кора.Игра.Лесно да се стави на и полетување, промена дизајни толку често колку што сакате.Произведено ВО САД : Поддршка на Американската направени.Со гордост дизајниран + произведени во Јужна Калифорнија.Ако поради некоја причина не сте 100% задоволни, ние радосно да понуди размена или целосна наплата.Совршен за секое Животно Премин фан.Официјално Лиценцирани од страна на Нинтендо.Отпорен на гребење, Лесно on - Лесно Исклучено, Не Остава Остатоци.Кора.Притиснете притиснете.Игра.Направен во САД.Боја : Quilted Тон | Стил : Set.

Главните карактеристики

Избор на клиент