.

.

РЕТКИ 2006 година Тимот на САД, земјите од западен балкан Тим Потпишан Дрес Дејвид Цена Џејк Arrieta 22 Sigs SGC - Autographed MLB Дресови

РЕТКИ 2006 година Тимот на САД, земјите од западен балкан Тим Потпишан Дрес Дејвид Цена Џејк Arrieta 22 Sigs

DEN 12791.76

Пристапност
Во достапна форма

Категорија; Autographed MLB Дресови.РЕТКИ 2006 година Тимот на САД, земјите од западен балкан Тим Потпишан Дрес Дејвид Цена Џејк Arrieta 22 Sigs SGC Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Дејвид Цена сувенири.Бостон ред Сокс сувенири.

Главните карактеристики

Избор на клиент