.

.

Спорт Изолирани Шише за Вода со Капка Капак и да се Справи 20oz Цвет Chrysanthemum Peony Обновливи Leakproof Нерѓосувачки Челик Термос Шишиња со Вода BPA Free за Салата Велосипедизам ?

Спорт Изолирани Шише за Вода со Капка Капак и да се Справи 20oz Цвет Chrysanthemum Peony Обновливи Leakproof

DEN 695.76

Пристапност
Во достапна форма

【ВАКУУМ ИЗОЛИРАНИ】 спорт изолирани шише за вода со слама е двојно ѕидови и вакуум изолација, Лесни, трајни и компактен, кое Што ги чува вашите омилени пијалоци топла или ладна за 10 часа.Идеален за користење кога се оди на теретана, фитнес, кампување, велосипедизам, училиште, трчање, јога, велосипед, фудбал, планинарење, патување и отворено. 【ГОЛЕМИНА Ние нудиме 100% без ризик пари гаранција за враќање на,Ако не сте воодушевени со купувањето за било која причина,Само кажете ни и ние ќе се потрудиме да ви даде најмногу задоволително решение.СПЕЦИФИКАЦИЈА на ПРОИЗВОДОТ:Големина : 11 x 2.8 инчи/ 28x 7.2 cm Capacity : 20oz (600ml)Материјал : Храна одделение од нерѓосувачки челик + Не се лизга leather Holding Време : 10 часа над 45℃, 6 часа над 65℃Пакет Вклучуваат : 1x Вакуум изолација вода bottle PRODUCT КАРАКТЕРИСТИКИ:Вакуум Изолирани : Со двојно ѕидови вакуум изолација, Шише за Вода (стандард устата) може да се задржи пијалаци ладни и топли, за неколку часа.Не BPA и Не-Токсични : Тоа никогаш не ќе го оставам некој метален вкус или ' рѓа.Совршена Големина : Еднократно шише за вода е удобно да се врши во вашата рака или место во вашиот ранец, спортска торба, или еден куфер за сите на вашиот хидратација потреби!Широк Устата Отворање : се Вклопува големи коцки мраз и ви овозможува да се пополни вашиот шише брзо.Стилски Шише за Вода : Тоа е лесно да се носат насекаде, Убава настапи и издржливи.МЕРКИ НА ПРЕТПАЗЛИВОСТ ЗА УПОТРЕБА : 1. Ако сакате да се постигне најдобар топлина зачувување и ладна презервација ефект, тоа е препорачливо да додадете топла вода или мраз вода да се загрее или precool внатрешноста на шише за вода.Тоа е подобро да додадете коцки мраз кога чување на ладно.2. Кога фрлаат со висока температура на вриење на водата во чашата, не користете слама, додека за пиење и на вода за јачина во купот не треба премногу да се целосно да се спречи scalding.3. Кога чистење на шише за вода, ве молиме да користите неутрален детергент и топла вода за да се исчисти, не користете алкална кајгана, хемиски брише и други чистење агенти.4. Не користите шише за вода и за други цели освен топлина зачувување и ладно чување.

Главните карактеристики

Избор на клиент