.

.

ООН Помлад ШЕПА Патрола Картичка Игра со 56 Картички 2-4 Играчи, Подарок за Деца 3 Години & Up,Multicolor,HGD13

ООН Помлад ШЕПА Патрола Картичка Игра со 56 Картички 2-4 Играчи, Подарок за Деца 3 Години & Up,Multicolor,HGD13

DEN 598.80

Пристапност
Во достапна форма

Тоа е УНО игра секој сака но поедноставен, така децата од 3 години и постари може да се игра!.Секоја од картичките карактеристики слики од предучилишна филм, ШЕПА Патрола.Бројот картички имаат појавување на ликот графика па деца кои не знаат нивните броеви сепак се уште може да се игра!Чејс натпревари Потера, и Skye.Од ниво Еден е едноставна појавување, од Ниво Два воведува акција картички во палубата и Нивото Три додава казна картички на микс.Кога играчот е долу на една картичка, тие мора да се развикам 'УНО!'.Не pup е премногу мали!ООН Помлад ШЕПА Патрола accommodates 2 до 4 играчи на возраст од 3 години и нагоре, но неговиот привлечен куче-шпанско графика ќе имаат сите кои сакаат да се игра!.Оваа поедноставена ООН Помлад картичка игра за помладите играчи е преполн со графика од анимирана Шепа Патрола филм, кој животинско херои како што се Бркаат, Skye, Marshall, Слобода и нивните човекови лидер, Рајдер.Три нивоа на игра дозволи играта да се задржи чекор со развојот на детската личност.Од ниво Еден е едноставна појавување.Ниво Две додава Јават и да го Прескокнете картички за забава, и Нивото Три вклучува Нерешено 1 и Нерешено 2 карти за навистина да ги собереш на темпо.Исто како и редовните УНО игра, играчите трка да се ослободи од сите свои картички од појавување на нив да картичката прикажува на врвот на палубата, или со боја, број и (особено корисна за помладите играчи) со КАРАКТЕР!Чејс натпревари Потера и Маршал натпревари Маршал.Кога ќе се сведува на една картичка, не заборавајте да се развикам "УНО!" Наменета за деца на возраст од 3 години и нагоре.Бои и украси може да варираат.

Главните карактеристики

Избор на клиент