.

.

10 Парчиња Гумени Пијат Носителот Confetti Пијат Базен Лебди Гумени Првенство Coasters Чаша Пијалок Носители за Лето Базен Партија Материјали и Забава Бања Туш Играчки

10 Парчиња Гумени Пијат Носителот Confetti Пијат Базен Лебди Гумени Првенство Coasters Чаша Пијалок Носители

DEN 239.76

Пристапност
Во достапна форма

Пакетот вклучува : ќе добиете 10 парчиња гумени пијат носители во 5 различни стилови, 2 парчиња за секој стил, доволно количество и различни стилови за да ги задоволат вашите различни потреби на користење и замена, и можете да ги споделите со семејството и пријателите.Лесен за користење : нашата гумени првенство coasters се лесен и пренослив за лесно превоз, лесно да ги разнесат и самопочит, без да се предизвикува многу напор, направи да се опуштени и да уживате во вашиот базен партија во исто време.Широка примена : Овие гумени првенство coasters може да ви помогне да се задржи вашата кока-кола, пиво, овошен сок во место, кога ќе играат со вашите пријатели на базен и да се одморат, не само соодветно да се одржи пијалоци исправено во вода, но, исто така, служи како интересни играчки во када за капење, помошникот да направи вашето бебе среќни во текот бања време.Боите може да постои мала разлика поради различни екрани.

Главните карактеристики

Избор на клиент