.

.

Смешни Coasters, Thipoten Кожа Coasters со Држачот за Заштита на Мебел од Вода Знаци Гребење и Оштетување(6Pcs, Браун)

Смешни Coasters, Thipoten Кожа Coasters со Држачот за Заштита на Мебел од Вода Знаци Гребење и Оштетување(6Pcs,

DEN 866.40

Пристапност
Во достапна форма

Стп Кожа. ► МОДЕРЕН ДИЗАЈН - Едноставен и елегантен браун coasters за пијалаци со кружен облик и двете страни СТП кожа, која изгледа навистина стилски и убави.Можете да ги користите во вашата трпезариска маса, кафе на маса, или дури и за вашите омилени првенство во канцеларијата. ► ВИСОК КВАЛИТЕТ и ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ Нашите лесни, висок квалитет на купот coasters, трајни & отпорен на вода и лесно да се чисти.Покрај тоа, Овие прекрасни пијалоци увеселителен парк може да ја заштитува вашата сакана трпезариска маса, кујната countertops од оштетување и соодветни дамки со ТОПЛА вода, кафе & чај. ► ИДЕАЛЕН ГОЛЕМИНАТА - Големи за 3,9 инчи (10cm) големина одговара на сите комерцијални вид на чаши и чаши,што ги прави совршена големина за држење чаши кафе, детска' пијалоци, спортски шишиња, занает коктели и tumblers. ► СОВРШЕН ПОДАРОК - Што е одличен подарок идеја за вашите семејства и пријатели, Тие ќе го сакам.НОВИНА ДОМА ДЕКОР - THIPOTEN пиење coasters одговара со вашиот мебел и, се направи вашиот пијалаци "послатка" и подобро расположение, што е новина дома декор.Тие се уште може да преживее дури и љубопитни деца мислат дека тие се мали играчки.

Главните карактеристики

Избор на клиент