.

.

Galanz GL1FR24ASSAGN Светли Гас Опсег, 24 Широк, 17,400 BTU Тројно Прстен Моќ Режач, 2.7 Сертификати.Фт, Од Не ' Рѓосувачки Челик

Galanz GL1FR24ASSAGN Светли Гас Опсег, 24 Широк, 17,400 BTU Тројно Прстен Моќ Режач, 2.7 Сертификати.Фт, Од

DEN 12050.16

Пристапност
Во достапна форма

【2.7 Сертификати.Ft НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ФУРНАТА КОНВЕКЦИЈА】 Светли гас опсег е конвекција технологија кружи на топол воздух за дури и готвење, фантастична браунинг и побрзо се готви пати. 24 инчи широк спектар лесно се вклопува во повеќе компактен простори, како станови или одмор домови. 【4 РЕЖАЧ ВДЛАБНАТИ COOKTOPS 1 x Емајл за Печење; 2 x Хром Рерна Полици; 1 x Кабелот за Напојување.Големина : 2.7 Сертификати.Ft | Боја : Не ' Рѓосувачки Челик.

Главните карактеристики

Избор на клиент