.

.

VJIANGER 4K Дигитална Камера 48MP Пиксели Автофокус Vlogging Камера 3.0 IPS 30FPS Флип Екран 16X за Дигитален Зум на Фиксна Камерата Леќи за Фотографија на YouTube со 32GB SD Картичка, 2 Бате

VJIANGER 4K Дигитална Камера 48MP Пиксели Автофокус Vlogging Камера 3.0 IPS 30FPS Флип Екран 16X за Дигитален

DEN 3119.52

Пристапност
Во достапна форма

Не се погодни само за патување, но исто така и за забави, свадби, одмори, во живо стриминг, и правејќи vlog за Youtube/Tiktok, видео итн.Откако ќе започнете со снимање на вашиот авантури со патна камера, никогаш не ќе сакаат да се вратам и да го користите телефонот. 4)Ретро и Едноставен Дизајн Погоден за Секоја Прилика.Во споредба wiht поголем dslr фото или mirrorless камера, ова е џеб големина компактен фотоапарат кој направи да нема потреба влечете камера торба патување околу, овие се доволно мали за да се падна во рачна ташна или во џеб.????4 K Ултра HDre не се случува да се направи секое патување правда како премиум компактен дигитална камера може да.Ако не сакате да се инвестира премногу на вашиот хард-заработени пари на фотографија рана фаза.Ве молиме да ја форматирате мемориската картичка преку оваа камера кога за првпат ја користите камерата.Не секој сака да се грижите за месинг околу со прилагодувања на камерата кога тие се на одмор.Надворешни Флеш Топла Чевли : и Покрај вградената пополнете светлината, исто така Можете да одговара на RGB камера светло (не се вклучуваат) на топло чевли за различни типови на креативни снимање осветлување сцена. 5) Expandability Опции.Ова ги прави не само што може да доведе до големи фотографии на квалитетот на сликите ,но исто така и многу подобро за снимање при слаба светлина, како што може да се фати поголем динамички опсег од повеќе детали во нагласи и сенки.Подобро звук е еден од една најдобри начини да се направи вашето видеа се чувствуваат повеќе професионални.Оваа точка и пука камера имаат едноставни целосна авто начини на кои секој може да го користат.Значи одење напред тоа навистина ќе биде норма.Зошто Да Изберете Ни?.Значи, ова влез на ниво дигитални камери достигна точка каде што тие не само што речиси универзално пристоен квалитет, но тие се исто така прилично прифатлива премногу.Само да потрае до дигиталната камера за да го задржи овој прекрасен свет во вашата рака.Ако сакате dial-врз основа на контроли или на ретро изглед, можеби ќе сакате да се разгледа камера која е вградена како такви. 3)Прифатлива.Дури и камери кои користат релативно помали сензор имаат добра зделка повеќе површина за работа со отколку паметен телефон сензор.

Главните карактеристики

Tips:
Not professional camera, professionals are not recommended to buy.
Избор на клиент