.

.

Винил Рекорд за Играч 3 Брзина Bluetooth Плочата со Вграден Стерео Звучници Појас-Управувано Гроздобер ЛП Phonograph Преносни Куфер, со РКА Линија Надвор, ПОМОШЕН во, USB Снима

Винил Рекорд за Играч 3 Брзина Bluetooth Плочата со Вграден Стерео Звучници Појас-Управувано Гроздобер ЛП Phonograph

DEN 1559.76

Пристапност
Во достапна форма

Таму е нежна еден допир на менувачот (Рака Подигне Лост) што може да се подигне на ѕвонење рака над рекорд и полека се намали игла на рекорд.Слушање на музика од вашиот Bluetooth компатибилен уред со леснотија.Ве молиме да ги тргнеме на заштитна пластична покрие во текот на игла, и отворете го тонот рака клип за да го пуштите тонот на арм, пред да ја стави на рекорд. 【Плочата & Појас-управувано Шок Апсорпција】Овој рекорд за играч карактеристики НАДГРАДИ ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ на ЗВУКОТ и седи на звучна изолација нозе кои ги спречуваат вибрации, ви обезбеди квалитетно и непречено музика.Само поврзете и да се игра!Преносни и Трајни Карактеристики на носење рачка за оние денови на вашиот потег!Убава надворешноста е совршено се вклопуваат за било која средина.LUKER Гроздобер 3-Брзина Bluetooth Куфер Плочата со Звучници преносни куфер плочата е апсолутен класик и натоварени со карактеристики. 【 3 Брзина &3 Големини Рекорд】на Оваа ретро дизајн куфер рекорд за играч поддржуваат 3 брзини (33, 45 и 78 ВРТЕЖИ во минута) и 3 големини на евиденција (7", 10" и 12"), добар избор за винил љубовници. Кога слушате некој рекорд.5 мм помошен џек за играње на музика од сите не-Bluetooth уред, РКА џек и џек за слушалки. 【Деликатна Метал Control Panel】 - Ние сме сигурни дека овој рекорд за играч е user-friendly и некој во вашата група на пријатели или семејството да го користите овој со основните режими на својата control panel. 【Гроздобер & Модна Комбинација】Направен од метал, дрво и класичната СТП кожа површина , во комбинација со современите модни технологија, ви овозможува уживање во ретро-стил на музика од винил евиденција или дигитална музика со безжична технологија.Преносен куфер дизајн го прави возможно да се игра на отворено или било каде што треба музика!.Можете да тајните винил евиденција во MP3 / WAV формат музички датотеки преку USB снимање функција.Можете исто така да тајните винил евиденција во MP3 / WAV формат музички датотеки преку USB снимање функцијата за Безжична Bluetooth Способност Потоци музика безжично до 33 метри.Пренослив дизајн и носат рачка овозможува песни секаде каде што може да оди. Кога играте 45 вртежи во минута рекорд, користете вклучени 45rpm адаптер и се наоѓа во држачот во близина на ѕвонење рака.

Главните карактеристики

Избор на клиент