.

.

TJLSS Чекор-На Rollout Ѓубре Садот со Капак и Casters Плус Екстра Ѓубре корпата за Ѓубре Отворено Големи Високи Декоративни Portable (Боја : A)

TJLSS Чекор-На Rollout Ѓубре Садот со Капак и Casters Плус Екстра Ѓубре корпата за Ѓубре Отворено Големи Високи

DEN 839.76

Пристапност
Во достапна форма

Земете работат на сортирање на рециклирање со овој тенок, простор за заштеда на отпадоци.Дури и хартија кутии може да се добие валкани од време на време.Оваа бин е навистина брзо и лесно да се чисти едноставно ги надолу со влажна крпа и исушете off.Ова ѓубре може да ви помага да ги чувате некои неискористени предмети и да ја задржите вашата соба чисти и чиста,на тој начин во подобрувањето на чистотата на вашата работна околина.Новиот ПП заштита на животната средина материјал од корпата за ѓубре,мода притисок прстен дизајн,лесно да притиснете на ѓубре торба не се лизга.Капакот на ѓубре може да има вграден-во пролет дизајн,кои ја покриваат повеќе удобен и одбиените топки брзо.Треба елегантен решение за ѓубре?Оваа мала корпа е убава додаток на било која соба со своите.Совршен за ѓубре или за рециклирање предмети.Ѓубре тип : складирање bucket Color класификација : беж brown Shell материјал : еколошки PP material A : Не големина на тркало : големина на Тркало : 19 x 30 x 66.5 cm.Капацитет : 12 L или more Shape : долго cylinder Opening и затворање метод : притиснете type Features : макара дизајн,лесно да се move Applicable сцена : спална соба, кујна ресторан бања хотел студија дневна соба канцеларија балкон итн.Белешки : 1. Ве молиме овозможи 1-3cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.2. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.Ви благодариме!.

Главните карактеристики

Избор на клиент