.

.

Sarelia Клупата За Складирање На Отоманската Империја (Песок)

Sarelia Клупата За Складирање На Отоманската Империја (Песок)

DEN 1828.80

Пристапност
Во достапна форма

Вклучува : 1 (Еден) Складирање На Отоманската Империја.Димензии : 17.50"D x 51.25"W x 16.25"H. Светлина Собранието е Потребно.Дајте му на вашиот дом префинет дизајн со една убава, ткаенина за складирање отоманската клупата.Направена од цврсто дрво, оваа складирање отоманската клупата е погодна за чување, седење или да ја користите како кафе на маса.Правоаголна форма претстава која сама по себе голем број на кредити кај вашиот постоечки мебел аранжман.На флексибилност на поместена складирање отоманската клупата го прави мора да има.Различни големини и стилови за да изберете од.Прифатлива цена поени да работат со било буџет.Исклучителни прилагоди и издржливи ткаенини ги направи да изгледаат одлично и работи дури и потешко. "Оваа складирање отоманската е совршен прилог на вашиот дом за да се реши било каков вид на складирање прашање може да се соочува.Со својата долга рамка, оваа отоманската може да се соберат речиси сè што ви треба да се продавница за лесен пристап подоцна, вклучувајќи и големи кафе на маса, книги, вашиот расте игра на табла, колекција, или на секој далечинскиот управувач или на контролорот на секој систем кој никогаш не се појавува на вашите сали.Оваа складирање отоманската е идеално решение и е сигурен да ви помогне во сите вашата меморија потреби.Вклучува : 1 (Еден) Отоманската Клупата Повеќе Материјал Options Ткаенина Состав : 100% Полиестер Нога Материјал : Борови Дрва Повеќе Боја Опции Нога Крај : Темно Кафена Рака-Направена Детали Собранието Потребни Димензии : 17.50 инчи длабоки x 51.25 инчи широка x 16.25 инчи висок Тежина Капацитет : 125 кг ".

Главните карактеристики

Избор на клиент