.

.

Aviter 2021 Базен Плови, Мулти-Цел Базен Hammock Плови (Седло, Дневна Стол, Hammock, Drifter). Преносни Вода Hammock Гумени Сплавови Лебди Стол 4-во-1 за Возрасни и Деца.

Aviter 2021 Базен Плови, Мулти-Цел Базен Hammock Плови (Седло, Дневна Стол, Hammock, Drifter). Преносни Вода

DEN 2287.20

Пристапност
Во достапна форма

ЛЕСЕН И ПРЕНОСЛИВ : Лесно да се носат и се надува брзо.Тоа може да биде оптоварен со пумпа во рок од 5 минути, лесно да се избрише, му/разбивам, и продавница.Тоа може да биде лесно да се врши од околу, како што се бич странките, базен партии, тропски вечери, итн.ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ : виткање базен гумени пакет е направен од високо-квалитет ткаенини, што е ергономски дизајниран за да се обезбеди доволна поддршка и доволно удобност.Тоа е издржлив, мека, и суши брзо.Погоден за носење на плажа торба.ГОЛЕМА ЛЕТО ИГРАЧКА : Во жешките летни, лежат на hammock лебди на вода за да се опуштите и да уживате во околната вода.Заборави на сите нервози, уживате во вашиот одмор, и имаат среќен време со вашето семејство.СОВРШЕН ПОДАРОК : Ова е подарок за деца и возрасни!Ова е кул подарок за вас!Во жешките летни, вие, вашето семејство и пријатели да го користите во базен и на плажа.Тоа е многу практично лето вода играчка!.ПРЕПОРАЧАНА ВОЗРАСТ : Лебдечки кревет со варијабилна потпирачи за глава и подложка за нозе, ергономски дизајн, погодна за целото семејство.

Главните карактеристики

Избор на клиент