.

.

WenVen Жените Зима се Згусне Puffer Грб Топла Јакна со Крзно Отстранлив Капак

WenVen Жените Зима се Згусне Puffer Грб Топла Јакна со Крзно Отстранлив Капак

DEN 1967.76

Пристапност
Во достапна форма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Материјал Школка : 100% полиестер; Изолација : 100% синтетички изолација.Машина За Миење.ЗАПЕЧАТЕНИ ПРОТИВ ладното време Исполнето со дебел слој на изолација, стои јака, заштитна двојно куќиште, и windproof ребрести ракав, оваа женска зимско палто е дизајниран за оптимално топлина и удобност!.ШТИТИ ОД слаб ДОЖД Оценет 5000mm на водоотпорен индекс, ова топло жените грб карактеристики на надворешната школка со DWR заврши и транспарентен филм кој ги штити против снег и drizzles.ГЛАВА ДО БЕДРОТО ТОПЛИНА - Кога се користи, на кој се одвојува худ наредени со отстранлив faux-крзно трим дава дополнителна топлина и заштита за главата, вратот и ушите.Совршен за кога шеташ на отворено.УДОБЕН ЏЕБОВИТЕ на Копчето купени странични џебови чувајте ги вашите телефони, IDs и паричникот безбедно додека мека руно џеб поставата чува вашите раце топли.2-начин пред патент unzips од дното за ладење исклучување и подобра мобилност.ДОДВОРУВАЊА СИЛУЕТА - Скроени за да ги истакнуваат вашите снажен фигура, овој дами долго зимско палто може да се пофали стилски тенок-одговара дека прегратки вашиот половината, па ќе се уште изгледа зачудувачки дури и кога сте во комплет up!.Големина на : Мали | Боја : Сина Промоции може да варира во зависност од големината/боја.

Главните карактеристики

Избор на клиент