.

.

Aersileng Ѕид Поправка Base Поправка Комплет, Ѕид Дупка Додатен, Ѕид Mending Кал Блок Base Поправка Китови Брзо и Лесно да ги Пополни Дупките, и Пукнатина (Бело - 3 Компјутери - Го?

Aersileng Ѕид Поправка Base Поправка Комплет, Ѕид Дупка Додатен, Ѕид Mending Кал Блок Base Поправка Китови Брзо

DEN 400.80

Пристапност
Во достапна форма

Квалитетен Материјал, Повеќе Функции - Што е направена на еколошки-пријателски инженеринг материјал кој е водоотпорен и отпорен на корозија.Како резултат на тоа, таа има висока густина и може ефикасно да се спречи животни од запишување.Покрај тоа, неговата добра адхезија го прави совршен за амандман дупки.Лесно да се Деформира, Лесен за Употреба - Тоа е многу malleable и можете да го пресврт во било која форма сакате, како што се круг, квадрат, долго.Можете да согласност со реалните дупка големина, форма на пластика тоа, тоа е многу едноставен и лесен за употреба.Широк Апликација - Тоа може да се користи за ѕид поправка и попуштат пополнување поправка (како што се климатизација цевки, стаорец дупки, итн.), исто така, може да се користат за различни цевки, фитинзи, опрема инсталација, одредување и поправка.Зацврстуваат Автоматски - Тоа доаѓа со coolant и природно ќе зацврстуваат на ветрот, па затоа е најдобро да се користи што е можно поскоро по кинење за најдобри резултати.Вкупната Димензија - комплет содржи 3 пакети на исто кал блок(секоја поединечно спакувана); за Секој блок е 4.72"x 3.15"x 1.38" (може да се разликува поради транспорт истиснување).Стил : Бело - 3 Компјутери - Голем Пакет.

Главните карактеристики

Избор на клиент