.

.

Уреа 42% Нога Крем, Лекување Нога Поправка Крем за Сува Разбиена Потпетици и Груба, Calloused Нозе, Авокадо Нога Нега Лосион со Глицерин и Јојоба, Callus Смена за Мажите и Жен?

Уреа 42% Нога Крем, Лекување Нога Поправка Крем за Сува Разбиена Потпетици и Груба, Calloused Нозе, Авокадо

DEN 383.76

Пристапност
Во достапна форма

【МОЌЕН КРЕМ】 : Непријатно чевли, брза живот, спорт – нозете мора да издржи многу секој ден и тоа е само природно е дека вашиот потпетици заврши испукани и суви!. 【СИТЕ ПРИРОДНИ СОСТОЈКИ】 : Вклучувајќи ги и некогаш-моќната масло од чајно дрво со импресивни антифунгални својства, овој нога лосион исто така, содржи состојки како што е масло нане, Алое Вера, масло од еукалиптус и бела врба да се постигне сите круг поправка за стапалата – на природен начин. 【Не-мрсна】На крем може да се апсорбира брзо која може да moisten вашата кожа длабоко и ја ревитализира вашата сува кожа клетки. 【Не Голема Големина Ублажува Сува, Јадеж На Кожата. √ Минимизира Corns Намалува Callus Израстоци. √ Напредни Ултра Поправка за Нозете, Потпетици, Рацете, Лактите, Нокти, и Колената. 1 X НОГА ПОПРАВКА КРЕМ.ТОПЛИ СОВЕТИ. 1. Не се наменети за употреба на отворени рани. 2. Не го користете ако имате супер чувствителна кожа, или сте алергични на Уреа Спроведе patch тест пред 1 апликација. 3.да се чува вон дофат на деца и домашни миленици. 4. Бидете сигурни дека сите scabs или бода се потполно излечени, пред да аплицираат за овој производ на тоа. 5. За надворешна употреба само.

Главните карактеристики

Избор на клиент